logo
  • Doboszowice 4

  • 57-230 Kamieniec Ząbkowicki

  • 08:00 - 16:00

  • Poniedziałek -Piątek

Eduwers – patrzymy w przyszłość.


Jesteśmy doradcami, projektantami, producentami i sprzedawcami. Tworzymy zespół o wszechstronnych umiejętnościach, dzięki czemu zapewniamy kompleksową usługę. Dostarczamy meble szkolne i przedszkolne oraz pomoce dydaktyczne do wszystkich pracowni szkolnych. Proponujemy również meble na zamówienie poprzedzone doradztwem w zaprojektowaniu. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami umożliwiającymi urzeczywistnianie najbardziej wymagających pomysłów naszych klientów. Wszystko, co robimy ma zapewnić uczniom maksymalna wygodę i komfort podczas nauki.

Młodzi i zdeterminowani

Pomimo różnicy pokoleń, staramy się patrzeć oczami dziecka. Mamy swoje dzieci i wnuki, więc oni są dla nas inspiracją której potrzebujemy, aby powstały meble tworzące środowisko sprzyjające nauce i edukacji. Cały czas pamiętamy również o tym, co najważniejsze – bezpieczeństwo, komfort, wygoda i zdrowie dzieci.

Doświadczeni

Swoje umiejętności i wiedzę możemy potwierdzić wieloletnim doświadczeniem w branży. Jesteśmy obserwatorami środowiska edukacji, analizujemy potrzeby ucznia i zaspokajamy oczekiwania nauczyciela. Wysoka jakość mebli z licznymi atestami i certyfikatami stanowi efekt naszej pracy nad produktami, które wykorzystać można dziś, jutro oraz za kilka lat.

Kreatywni

Wiemy, że nie zawsze z łatwością przychodzi zainteresowanie dziecka matematycznymi równaniami czy historycznymi faktami. Pomoce naukowe, które proponujemy, mają pomóc obudzić w młodym człowieku chęć poszerzania swojej wiedzy. Przekazywanie jej w sposób ciekawy i oryginalny to nasz pomysł na osiągnięcie zamierzonego efektu.